Witamy w MLBilard.

Jesteśmy firmą, która powstała z połączenia pasji do gry w bilard i doświadczenia wynikającego z codziennego użytkowania stołów bilardowych i snookerowych. 

Pomysłodawcą i twórcą marki MLBilard jest doświadczony zawodnik, wielokrotny reprezentant kraju w bilard Michał Lichodziejewski. W trakcie trwającej wiele lat kariery zawodniczej Michał wygrywał tytuły Mistrza Polski oraz zdobywał medale mistrzostw Europy. Setki godzin spędzonych przy stołach różnych marek pozwoliły mu zyskać praktyczną wiedzę o ich budowie, użytkowaniu oraz ich wadach i zaletach. Dziś ta wiedza jest naszym największym atutem, który wyróżnia nas na rynku i pozwala oferować usługi na najwyższym poziomie.

ML Bilard zajmuje się sprzedażą, montażem i profesjonalnym serwisem stołów bilardowych i snookerowych. Wyposażamy naszych partnerów w szeroką gamę stołów i akcesoriów do gry. Oferujemy sprzęt typowo turniejowy oraz ten bardziej klasyczny przeznaczony dla amatorów. Jesteśmy gotowi, aby sprostać indywidulanym wymaganiom zarówno profesjonalnych graczy, jak i początkujących pasjonatów sportów bilardowych.

Wysoka jakość naszej pracy oraz profesjonalizm świadczonych usług doceniane są przez wielu klientów indywidualnych oraz firm i organizacji. Pozytywne referencje i rekomendacje zaowocowały nawiązaniem bliskiej współpracy z Polskim Związkiem Bilardowym. W 2022 roku podpisaliśmy z PZBil 3-letni kontrakt jako sponsor strategiczny związku. W ramach umowy dostarczamy stoły do bilarda na finały Mistrzostw Polski Mężczyzn, Kobiet i Biznesu. Współpracujemy także z Polskim Związkiem Snookera i Bilarda Angielskiego. Od 5 lat przygotowujemy stoły do snookera na finały Mistrzostw Polski.

Od stycznia 2023 roku jesteśmy jedynym i wyłącznym dystrybutorem na Polskę holenderskich stołów bilardowych marki CLASH. To właśnie stoły CLASH będą w najbliższych latach oficjalnymi stołami na których rozgrywane będą Mistrzostw Polski Mężczyzn, Kobiet i Biznesu w bilard.

Firma MLBilard to doświadczony i uznany gracz na rynku usług serwisowych i wyposażenia do sportów bilardowych. Znajdziesz u nas wszystko czego Ci potrzeba, aby cieszyć się swoją przygodą z bilardem i snookerem.